24.09.2022

ЖАТТЫҚТЫРУШЫЛАР

Жаттықтырушылар құрамы

Жамангаранов Саят Танирбергенович  22.02.1955  ж. т.

Спорт түрі: бокс

Спорттық атағы: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

Алматы қаласының бокстан аға жаттықтырушысы

______________________________________

Камеков Долкунжан Турсунович 19.08.1964 ж.т.

Спорт түрі: бокс

Спорттық атағы:

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

______________________________________

Турлыханов Данияр Даулетович  03.06.1988 ж. т.

Спорт түрі: грек-рим күресі

Спорттық атағы: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

______________________________________

Яковлев Евгений Васильевич 26.02.1980 ж. т.

Спорт түрі: велоспорт

Спорттық атағы: халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

___________________________________________

Горбачев Степан Владимирович 02.10.1983 ж.т.

Спорт түрі: спорттық гимнастика

Спорттық атағы: халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_____________________________________________

Сим Александр Валерьевич 21.07.1976 ж. т.

Спорт түрі: семсерлесу

Спорттық атақтары: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

____________________________________________

Загриценко Николай Васильевич 31.05.1959 ж. т.

Спорт түрі: жүзу

Спорттық атақтары: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

Алматы қаласының жүзу бойынша аға жаттықтырушысы

________________________________________

Казаков Алексей Николаевич 11.05.1958 ж. т.

Спорт түрі: жүзу

Спорттық атақтары: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_________________________________________

Киргизбаев Кайрат Токенович  10.03.1966 ж. т.

Спорт түрі: таеквондо

Спорттық атақтары: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_____________________________________________

Соболев Герман Сергеевич 14.08.1993 ж. т.

Спорт түрі: қазіргі бессайыс

Спорттық атақтары: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_______________________________________________

Кожоев Джабраил Ахметович 12.03.1965 ж. т.

Спорт түрі: дзюдо

Спорттық атағы: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

Алматы қаласының дзюдо бойынша аға жаттықтырушысы

________________________________________________

Насиев Ермек Кадырбекович 17.05.1981 ж.т.

Спорт түрі: дзюдо

Спорттық атағы: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

________________________________________________

Неулыбина Надежда Александровна 17.12.1943 ж.т.

Спорт түрі: байдарка мен каноэде есу

Спорттық атақтары: спорт шебері

Санаты: бірінші санатты жаттықтырушы

_________________________________________________

Никитенко Любовь Ивановна 06.12.1948 ж.т.

Спорт түрі: жеңіл атлетика

Спорттық атағы: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_________________________________________________

Ермоленко Наталья Георгиевна 20.02.1957 ж. т.

Спорт түрі: жеңіл атлетика

Спорттық атақтары: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

______________________________________________

Кулибаба Сергей Юрьевич 24.07.1959 ж. т.

Спорт түрі: жеңіл атлетика

Спорттық атақтары: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

______________________________________________

Кириллова Елена Владимировна 15.08.1975 ж. т.

Спорт түрі: суға секіру

Спорттық атағы: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_______________________________________________

Кислицин Александр Борисович 27.09.1959 ж. т.

Спорт түрі: садақ ату

Спорттық атағы: халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_______________________________________________

Насонов Геннадий Романович 20.06.1948 ж. т.

Спорт түрі: оқ ату

Спорттық атағы: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

___________________________________________________

Малиновский Константин Константинович 26.02.1964 ж. т.

Спорт түрі: оқ ату

Спорттық атағы: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_____________________________________________________

Бекмуханбетов Даурен Дуйсенович 28.02.1983 ж. т.

Спорт түрі: ауыр атлетика

Спорттық атақтары: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_______________________________________________________

Шведов Александр Викторович 11.04.1973 ж.т.

спорт түрі: су добы

спорттық атақтары: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санат

_____________________________________________________

Горун Александр Иванович 07.02.1951 ж. т.

Спорт түрі: стенд ату

Спорттық атағы: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы ________________________________________

Молчанова Анастасия Владимировна 17.08.1989 ж. т.

Спорт түрі: стенд ату

Спорттық атағы: халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

__________________________________________________

Керімбаев Талғат Сайлаубайұлы 08.06.1984 ж. т.

Спорт түрі: әйелдер күресі

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

Алматы қаласының әйелдер күресінен аға жаттықтырушы

________________________________________

Оспанов Жанабай Сейсенұлы 01.01.1691 ж. т.

Спорт түрі: грек-рим күресі

Спорттық атағы: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Алматы қаласының грек-рим күресінен аға жаттықтырушы 

________________________________________

Байсейітов Бақтияр Бағашарұлы 25.09.1971 ж. т.

Спорт түрі: грек-рим күресі

Спорттық атағы: Еңбек сіңірген спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_______________________________________

Керей – Баймаханова Айнұр Керейқызы 10.07.1984 ж. т.

Спорт түрі: синхронды жүзу

Спорттық атақтары: халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Санаты: бірінші санатты жаттықтырушы

________________________________________

Дроздов Сергей Михайлович 23.10.1969 ж. т.

Спорт түрі: су добы

Спорттық атақтары: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

________________________________________

Мологлы Расим Хусаинович 15.10.1985 ж. т.

Спорт түрі: оқ ату

Спорттық атақтары: халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

________________________________________

Сұлтанов Есбол Ерденұлы 01.03.1987 ж. т.

Спорт түрі: таеквондо

Спорттық атағы: халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

Алматы қаласының аға жаттықтырушысы

___________________________________

Оспанов Ұлан Сейітханұлы 18.04.1990 ж. т.

Спорт түрі: таеквондо

Спорттық атағы: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_____________________________________

Жаңабаев Ерасыл Жұмағалиұлы 01.09.1992 ж. т.

Спорт түрі: таеквондо

Спорттық атағы: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

____________________________________________

Райбеков Болат Мұсұратбекұлы 13.07.1978 ж.т.

Спорт түрі: таеквондо

Спорттық атағы: халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_____________________________________________

Меделхан Мирас Бейбітұлы 24.06.1993 ж. т.

Спорт түрі: таеквондо

Спорттық атағы: спорт шебері

Санаты: бірінші санатты жаттықтырушы

__________________________________________________

Соболев Сергей Германавич 05.08.1965 ж. т.

Спорт түрі: қазіргі бессайыс 

Спорттық атағы: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_________________________________________________

Дьяококин Вилор Михайлович 24.11.1941 ж. Т.

Спорт түрі: семсерлесу

Спорттық атақтары: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

__________________________________________________

Дьяококин Евгений Вилорович 01.01.1972 ж. т.

Спорт түрі: семсерлесу

Спорттық атақтары: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

__________________________________________________

Писцов Алексей Борисович 16.12.1967 ж. т.

Спорт түрі: семсерлесу

Спорттық атақтары: еңбек сіңірген спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

___________________________________________________

Омурзаков Жумабек Шермухаметович  02.04.1948 ж.т.

Спорт түрі: әйелдер боксы

Спорттық атақтары: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

Алматы қаласының аға жаттықтырушысы

______________________________________________________

Бердыбеков Талгат Степанович 03.05.1967 ж. т.

Спорт түрі: әйелдер боксы

Спорттық атақтары: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

________________________________________________________

Досымбеков Шокан Қуттыбекович 18.10.1972 ж. т.

Спорт түрі: бокс

Спорттық атақтар:

Категория:

____________________________________________________

Верховых Евгений Анатольевич 01.01.1976 ж. т.

Спорт түрі: велоспорт

Спорттық атақтар:

Санаты: бірінші санатты жаттықтырушы

____________________________________________________

Узаков Ерлан Токтасынович  08.01.1963 ж. т.

Спорт түрі: спорттық гимнастика 

Спорттық атақтар:

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

____________________________________________________

Гребенюков Александр Александрович 29.06.1955 ж.т.

Спорт түрі: спорттық гимнастика 

Спорттық атақтары: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_____________________________________________

Лосев Станислав Аркадьевич 01.01.1959 ж. т.

Спорт түрі: жеңіл атлетика

Спорттық атағы:

Санаты: бірінші санатты жаттықтырушы

Алматы қаласының жеңіл атлетикадан аға жаттықтырушысы

___________________________________________________

Александр Леонидович Перевалов 23.04.1960 ж. т.

Спорт түрі: үстел теннисі

Спорттық атақтары: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

__________________________________________________

Успанова Айман Саткимбаевна 20.08.1952 ж. т.

Спорт түрі: үстел теннисі

Спорттық атақтары: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

____________________________________________________

Даулеталиев Жомарт Мырзалиевич 18.05.1978 ж. т.

Спорт түрі: бадминтон

Спорттық атақтары: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_____________________________________________________

Лошкарева Ирина Николаевна 04.03.1969 ж. т.

Спорт түрі: жеңіл атлетика

Спорттық атағы: спорт шебері

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

______________________________________________________

Горбунов Виктор Николаевич 13.06.1949 ж. т.

Спорт түрі: жеңіл атлетика

Спорттық атағы: ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

______________________________________________________

Дрешер Сергей Вильямович 15.03.1963 ж. т.

Спорт түрі: оқ ату

Спорттық атағы:

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

_____________________________________________________

Сергеев Руслан Вальеревич 16.07.1985 ж. т.

Спорт түрі: ауыр атлетика

Спорттық атағы: спорт шебері 

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

Алматы қаласының ауыр атлетикадан аға жаттықтырушысы

_____________________________________________________

Әбен Талғат Қайратұлы 22.07.1986 ж. т.

Спорт түрі: ауыр атлетика

Спорттық атағы: спорт шебері 

Санаты: жоғары санатты жаттықтырушы

____________________________________________________

Утешев Алишер Амирович  27.07.1975 ж.т.

Спорт түрі: ауыр атлетика

Спорттық атағы: спорт шебері 

Санаты: бірінші санатты жаттықтырушы

____________________________________________________

Тұрсынбаев Дүйсебек Қарпайұлы 01.07.1963 ж. т.

Спорт түрі: ауыр атлетика

Спорттық атағы:

Санаты: бірінші санатты жаттықтырушы

_____________________________________________________